Політика

“Арахамія відривається на Мальдівах в одному з найдорожчих готелів” – опублікували фото з відпочинку голови фракції “Слуга народу”

0

Очільник фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія відпочиває на одному з найдорожчих курортів світу – на Мальдівах.

Нардеп оселився у одному з найдорожчих готелів.

Про це написав у Facebook політолог Андрій Смолій, – повідомляє Про Львів.

“Поки країна поступово знов занурюється в «червоні зони», а скандалів стає все більше – глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія відривається на Мальдівах в одному з найдорожчих готелів Amary Havodes на острові Тінадхоо.

Ви питаєте де якісні вакцини? Де підтримка бізнесу? Де адекватна міжнародна політика? Так ось вона. Мабуть це і є офіційний візит на Мальдіви від доблесних слуг Зеленського.
А народу далі будуть вішати на вуха форуми, ролики, бутафорні «реформи» та невидимі результати діяльності “зеленої команди”, – зазначив Смолій.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16