Новини

Арахамія засумнівався в тому, хто першим почав кривавий бій на Донбасі

0

Глава парламентської фракції “Слуги народу” Давид Арахамія у розпал полеміки з опонентами в кулуарах Верховної Ради заявив, що у нього немає достовірної інформації, хто саме почав наступ поблизу Золотого 18 лютого.

“Зараз ні в кого немає достовірної інформації, яким чином це почалося, хто конкретно наступав, з якого боку наступав, які формування брали в цьому участь”, – сказав він. Відео з його заявою з’явилося в мережі.

Журналісти тут же поставили Арахамії уточнююче запитання, чи вважає він, що вогонь першими могли відкрити українські військовослужбовці, на що той відповів:

“Звичайно, зрозуміло, з якої воно сторони. Ми маємо на увазі… Які у нас втрати, яким чином це все почалося, які були наші дії, які були їх дії і інше. Тобто не можна давати таких оцінок, які ви мені транслюєте”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist