Суспільство

Арестович: Канали Медведчука не вороги. Ми вітаємо їх професійну діяльність

0

Близькі до нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука медіа не є ворогами. Про це в ефірі Громадського радіо заявив спікер делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович.

“Вони не є нашими ворогами, вони є представниками українських ЗМІ, які працюють за законом. Ми вітаємо їх професійну діяльність”, – сказав він, відповідаючи на питання про те, чи є загрозою нацбезпеці концентрація трьох каналів в руках людей, близьких до Віктора Медведчука.

Разом з тим Арестович визнав, що зазначені медіа підносять спотворену або упереджену інформацію. Він також підкреслив, що будь-яке медіа має підносити дві точки зору.

“Моє завдання-забезпечити другу, іншу точку зору. Коли звинувачують Офіс, я повинен забезпечити наявність іншого голосу. Моє завдання-забезпечити інформування ЗМІ і суспільства про те, що робить президент і офіс Президента”, – додав Арестович.

Радник голови офісу Президента Андрія Єрмака Михайло Подоляк заявив, що канали Віктора Медведчука не транслюють “чисту російську пропаганду”.

Під час звіту за свої перші 100 днів на посаді глави держави Володимир Зеленський заявляв, що фінансування каналів Медведчука партією ОТЗЖ “може погано закінчитися”.