Ряд скандалів з плівками Мельниченка, Онищенко, а тепер і Деркача означають одну просту річ – у нас величезна діра в службі безпеки президента.

Це також означає, що олігархи викупили у нас держава і тепер мають доступ практично до всіх державних інституцій. Як інформує Replyua.net, таку думку в ефірі телеканалу «Прямий» висловив військовий оглядач Олексій Арестович.

Експерт зазначив, заради своїх схем, виборчого процесу всередині України олігархи пішли на те, щоб взяти інститут президента під свій контроль.

Олігархи просто мають кошти для того, щоб знайти компромат на кожного з президентів, мають свої джерела в службі безпеки.

За словами Олексія Арестович, через непрофесіоналізм, недалекоглядності влади ми примудрилися посваритися з «Римською імперією» сучасності. У той же час Олексій Арестович вважає, що навіть цей плівковий скандал не зруйнує двопалатну підтримку України в США і демократи все одно продовжать підтримувати Україну в найважчі часи.

Вся справа в тому, що демократи розуміють значення України як, як вони самі кажуть, східного флангу НАТО і тут мова вже йде не про президентські перегони, а про оборону США.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на Колумніст! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

👇🏻👇🏻👇🏻 facebook.com/columnistua