Політика

Арестович: Порошенко міг сам злити операцію із захоплення «вагнерівців»

0

Радник глави офісу президента Андрія Єрмака Олексій Арестович вважає, що операцію із захоплення російських терористів з ПВК “Вагнера” міг злити колишній президент Петро Порошенко. Про це Арестович розповів у інтерв’ю виданню Politeka.

За його словами, якщо тимчасова слідча комісія у справі буде створена і вона буде “правильно займатися розслідуванням”, то Петра Порошенка і колишнього главу розвідки Василя Бурбу може чекати багато неприємних сюрпризів.

“Знайдуть справжніх винних, а справжні винні якраз ті, хто найбільше кричить. На злодієві шапка горить”, – пояснив Арестович.

Радник Єрмака додав, що історію необхідно уважно відстежити, оскільки Порошенко вже необережно взяв на себе відповідальність за те, що ініціював у 2018 році дану спецоперацію із захоплення “вагнерівців”.

“Так може ваші ж і злили. Могли злити з його офісу президента тодішнього, міг він сам злити і потім вся ця операція була під контролем російських спецслужб”, – заявив він.

Також Арестович додав, що до цього дня так достовірно і не стало відомо, чи була взагалі обговорювана спецоперація із захоплення “вагнерівців”.

Крім того, спікер вважає, що Порошенко і Бурба навмисно “крутять тему”, щоб таким чином атакувати президента Володимира Зеленського і його офіс. Однак, на думку Арестовича, якби ця зрада мала місце, на це відповідним чином би відреагували Сполучені Штати. Але США через своє посольство повідомили, що взагалі не коментуватимуть дану тему.

  • 29 липня в Білорусі були затримані бойовики ПВК”Вагнер”.
  • 14 серпня керівництво РБ передало 32 найманців Росії. Один залишився в Білорусі.
  • За інформацією ЗМІ, Офіс президента нібито зірвав операцію українських спецслужб із затримання “вагнерівців”.
  • Журналіст розповів, що президент Зеленський розпорядився виселити з охоронюваного будинку колишнього начальника ГУР, який свідчив з приводу провалу операції із захоплення терористів з російської ПВК “Вагнера”.

Джерело: ІнфоРезист

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16