Суспільство

Арестович: Порошенко «зламався» в хорошому сенсі цього слова, Зеленського чекає те ж саме

0

До листопада на Банковій зрозуміють, що неможливо знайти спільну мову і помиритися з Путіним.

Найцікавіше, що все те ж саме на наших очах проходив попередник Зеленського Порошенко. Він проходив таку ж еволюцію. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів військовий оглядач і блогер Олексій Арестович.

Він зазначає, можна згадати, що як тільки Порошенко став президентом, тоді йшов наступ української армії, наші військовослужбовці вже вийшли на околиці Луганська і тоді раптом Порошенко прийняв рішення дати десятиденне перемир’я, це перемир’я російські війська використовували для того, щоб відбити наступ української армії. Пізніше ще був ряд перемир’я, які ініціював Порошенко. І лише тільки після другого «Мінська» Порошенко остаточно «зламався» в хорошому сенсі цього слова.

За словами Арестович, Порошенко зрозумів, що Путін просто несамовитий, він грубіянить Меркель, бреше в очі Олланду, скандалить, використовує найбрудніші прийоми. Порошенко, мабуть, цього надивився в Мінську і зрозумів, що далі так діяти не можна. У всякому разі, коли президент приїхав з Мінська, його було не впізнати. Оглядач зазначає, взагалі всі українські президенти починають, як страшно проросійські, а через рік вони різко змінюють свої позиції.

Джерело: Replyua.net

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist