Новини

Армія РФ ракетою знищила військову вантажівку ЗСУ, є втрати

0

На території Луганської та Донецької областей вже шостий рік поспіль не припиняються бойові дії. В результаті російської агресії, яка здійснюється, незважаючи на підписані в Мінську угоди про припинення вогню, на Донбасі продовжують гинути українські захисники. Війна не оминуло бійців ВСУ і вчора, восьмого березня 2020 року.

Так, у зведенні Штабу ООС в соціальній мережі «Фейсбук» говориться, що восьмого березня в результаті попадання протитанкової керованої ракети найманців у вантажний автомобіль українських захисників, загинув один військовий, ще двоє бійців ООС були поранені. Під обстріл українці потрапили в той момент, коли вже були в безпосередній близькості до позицій українських військових.

Також відомо, що ще три українських бійця також отримали поранення в результаті обстрілу інших позицій сил ЗСУ на Донбасі. Але бійці ООС не стали мовчати і дали гідну відповідь окупанта. В результаті ворог зазнав непоправних втрат. Більш детальна інформація зараз з’ясовується.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist