Новини

Арсеній Яценюк про переговори в Мінську: Новий план Путіна – змусити Україну легітимізувати російських бойовиків на Донбасі

0
Новий план Путіна полягає в тому, щоб змусити Україну остаточно легітимізувати російських бойовиків на Донбасі і перетворити мирне врегулювання на безкінечний процес шантажу і тиску з боку самих росіян і їхніх ставлеників

Таке переконання висловив прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook.

“За підсумками зустрічей в Мінську Дмітрій Козак, емісар президента Путіна для переговорів з Україною, анонсує появу нового переговорного механізму. Такий новий “діалоговий майданчик”, каже він, включатиме представників Нормандського формату і “сторони конфлікту”, – зазначив Яценюк.

«Нормандський формат уже включає реальні сторони конфлікту: Україну як державу, що зазнала агресії, Німеччину і Францію як посередників урегулювання і Росію як агресора проти України і порушника цивілізованого міжнародного устрою», – підкреслив лідер «Народного фронту».

Арсеній Яценюк наголосив, що діалог урегулювання має відбуватися з реальним агресором, а не його маріонетками: «Інакше цей процес не матиме кінця».

«Судячи зі слів Дмітрія Козака, новий план Путіна полягає в тому, щоб змусити Україну остаточно легітимізувати російських бойовиків на Донбасі і перетворити мирне врегулювання на безкінечний процес шантажу і тиску з боку самих росіян і їхніх ставлеників», – зазначив лідер «Народного фронту».

На його думку, згода офіційного Києва на таку пропозицію означатиме провал мирних намірів Президента Володимира Зеленського.

«Унаслідок такої згоди миру не буде. Буде черговий і ще більш виснажливий процес встановлення контролю над Україною та главою держави», – написав Арсеній Яценюк.

«Ми хочемо справжнього миру і вимагаємо від Росії виконання всіх її зобов’язань.

Ігри з «новими ініціативами» нехай вони залишать при собі. Шахраїв треба вчасно зупиняти», – підкреслив лідер «Народного фронту».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16