Суспільство

Ар’єв: “Призначити Ткаченка міністром культури – все одно що поставити серійного маніяка керувати орденом милосердя”

0

Призначити Олександра Ткаченка на посаду міністра культури – це все одно що серійного маніяка поставити в орден милосердя керувати.

Про це в ток-шоу “Прямий ефір” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв.

“Європейська солідарність” розуміє, що сьогодні по одному міністру ніяк ти не виправиш ситуацію. Сьогодні треба відправляти у відставку весь уряд. Мало того, він ще й недоукомплектований. А якщо туди прийде ще… Сьогодні чи коли там мають затверджувати в комітеті, завтра на комітеті, а в четвер мають голосувати Олександра Ткаченка на міністра культури, то я вже можу сказати, що це все одно що серійного маніяка поставити в орден милосердя керувати. Тому що людина, яка виступала проти українського дубляжу кіно багато років тому, яка чинила перешкоди зйомкам українських патріотичних фільмів, людина, яку називають, яка зацікавлена, як пишуть зараз, в рейдерстві “Укркінохроніки” і “Одеської кіностудії”, і при цьому ми отримуємо такого міністра, – ну, вибачте, це ще один аргумент, що цей уряд навіть ще без цього призначення вже стає зовсім не проукраїнським”, – сказав Ар’єв.

Нагадаємо, громадська організація по захисту та реалізації прав кінематографістів “Гільдія кінематографістів Одеси” звернулася до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням не допустити призначення міністром культури України народного депутата “Слуги народу” Олександра Ткаченка.

Раніше народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко розповів, що призначення Ткаченка міністром культури та інформаційної політики являє собою типовий конфлікт інтересів, оскільки родина Ткаченка має відношення до компанії, якій належить половина акцій Одеської кіностудії. Інша половина належить міністерству культури.

Нагадаємо, журналісти проєкту “Прямого” “Watchdogs.Розслідування” раніше повідомляли, що Ткаченко, колишній гендиректор холдингу “1+1”, був причетний до фактичного знищення Одеської кіностудії.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist