Політика

Ар’єв: “Тищенко не має жодної підготовки у роботі дипломатичних груп, він не зможе відстоювати позиції України у ТКГ”

0

Микола Тищенко не має жодної підготовки у роботі дипломатичних груп, він не зможе відстоювати позиції України у Тристоронній контактній групі.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв.

“Рівень підготовки Тищенка, для такої серйозної історії як Тристороння контактна група, просто не витримує ніякої критики. Людина ніколи не працювала у міжнародних відносинах, ніколи не брала учать навіть у парламентській дипломатії і досі взагалі особливо не цікавилася питаннями Тристоронньої контактної групи”, – зазначив Ар’єв.

Депутат підкреслив, що Тищенко не зможе протистояти російській стороні тим самим послабить позиції України в Тристоронній контактній групі.

“Таким чином рівень України суттєво знижується. Тобто у нас є маразматик,  у нас тепер є кухар-ресторатор, який двох слів на тему не може зв’язати,  або й два слова уже може зв’язати. Але він не зможе якісно представляти позицію України якщо з російського боку будуть зуби. Як людина яка не має відповідної підготовки буде говорити про законодавче забезпечення. Це вже називається якщо не кадровий голод, то свідоме злиття української позиції в Тристоронній контактній групі”, – заявив Володимир Ар’єв.