Суспільство

Ар’єв: “Україна продала Росії 18 тонн масок у розпал пандемії”

0

У січні-лютому 2020 року Україна продала за кордон 500 тонн медичних масок. Із них 18 тонн дісталися Росії за ціною $3300 за тонну – у 15 разів дешевше, ніж продавали в Китай.

Про це з посиланням на відповідь Державної митної служби повідомив народний депутат від “Європейської солідарності” Володимир Ар’єв у Facebook.

“Уся суть Зе-влади в цьому листі. У січні-лютому цього року Україна продала за кордон понад 500 тонн медичних масок. Пам’ятаєте дефіцит на початку карантину? Отож. Україна продала Китаю 80 тонн масок у січні-лютому. А потім завозила китайські в Україну в березні! Ну й вишенька на торті: забезпечити масками Збройні сили України на початку карантину не змогли. Зате 18 тонн випустили на продаж у Росію. Агресору. Так, саме так виглядає бізнес на крові, а не ото все, що розповідало коломой-ТБ”, – написав Ар’єв.

Він додав, що маски Китаю продавали за $45 тис. за тонну, Польщі – за $18 700, а Росії найдешевше – лише за $3300.

Продаж масок з України за кордон.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist