Новини

Атака на все українське: Зе-команада готуює інтеграцію “Л/ДНР” на умовах Путіна

0

Нова владна команда згортає виробництво українського кіна, особливо історичного та патріотичного спрямування.

Про це йде мова в новому випуску телевізійного проекту «СтопРеванш» на «5 каналі».

Провідником політики держави в царині кінематографу має стати нова очільниця Державного агентства з питань кіно – Марина Кудерчук. Жінка до цього працювала заступницею голови Запорізької ОДА з аграрних питань. Відома тим, що 2017-го, як директор комунального кінотеатру в Запоріжжі, зняла з прокату два українських фільми «Червоний» та «Таємний щоденник Симона Петлюри».

Історія з призначенням Кудерчук – майже детективна. І почалася ще в листопаді минулого року, коли команда Зеленського зірвала призначення Юлії Сінькевич. Саме її – продюсера Одеського міжнародного кінофестивалю, підтримали режисери, актори та продюсери.

«Справді, не мені самоучці з одним сирим дебютом коментувати призначення голови Держкіно, але невже це кращий фахівець за Юлію Сінькевич?», – питається кінорежисер Олег Сенцов.

Українцям не потрібний компетентний керівник на посаді голови Держкіно. Не потрібне українцям і саме патріотичне кіно, – прямо під час ефіру заявив вже скандально відомий нині нардеп Євген Брагар: «Саме патріотичний жанр – більшість українців не ходить на це в кінотеатри. Так, я сумніваюся у необхідності такого великого фінансування».

«Це були славні 5 років. Багато гарного відбулося. Буде що згадувати. Ми застали золоту епоху. Окремо хочу привітати ту частину кіноспільноти, яка невтомно боролася проти кривавого бариги й за прихід молодої зе-команди. Вітаю, безмозкі ###. Ви зробили це разом», – з сумом констатує зміни кінокритик Дмитро Десятерик.

Атака на досягнення останніх 5 років тривають на усіх фронтах та рівнях, вказують журналісти «СтопРеваншу». Як приклад, нахабний вчинок того таки Євгена Брагара. «Слуга народу» подав заяву до поліції з вимогою посадити двох волонтерок Анастасію Конфедерат та Ярину Чорногуз – за їхній захист української мови. В салоні автобуса показували російський серіал. Дівчата попросили його вимкнути. Водії не тільки проігнорували прохання, але й нагрубіянили, вибили з рук телефон та вимусили дівчат залишити автобус.

«Якщо в людей є відчуття, що Україна їм жме – от жме, не комфортно, вони будуть це знищувати, – розповідає Сергій Висоцький, народний депутат попереднього скликання. – Не голосували за якогось конкретного Брагара, не розуміли хто це, що це. Узагалі не розуміли, хто є в цьому списку. Це люди, які довірилися Володимиру Зеленському, який своїм ім’ям освятив цей список. Через те повинен нести політичну відповідальність що в його списку з’являються такі українофоби».

Україну спокійно, без надриву погружають в летаргійний сон, де немає різниці на честь кого названа вулиця, роблять висновок журналісти. Але для кого готують Україну? Для чого її присипляють? Може для того, щоб бойовики прийшли на територію всієї держави? Вже зачищену під російські серіальчики. «СтопРеванш» наводить приклад нещодавньої стрілянини, яку влаштував ватажок розвідки терористів з «Оплоту» Тимур Євтушенко 25 січня у столиці. І таких як він у Києві щонайменше вже 600 чоловік, підрахували журналісти.

«Наше потеплішання відносин і те, як ми зближуємося посередині явно сприяє тому, що вони починають більше сюди приїздити, менше бояться і далі буде гірше», – робить висновок блогер Карл Волох.

«Ми можемо подивитись приклад Росії, де саме за такою моделлю, яку нам тепер нав’язують, була реінтегрована кадирівська Чечня. Ви ж знаєте, що це тоді означало не перемогу РФ над Чечнею, а перемогу чеченців над росіянами. І поліція боїться з ними зв’язуватись, і вони можуть викрадати людей, вбивати. От саме цю модель нам сьогодні пропонують. Вони хочуть повернутись сюди переможцями», – розповів політолог Євген Дикий.

І це сценарій не якогось далекого майбутнього – бойовики з’являться на вулицях наших міст ще цього року. Цілком легально. Після запланованих Володимиром Зеленським виборів.

«Це вибори під окупацією, це вибори контрольовані Росією. Це вибори бандитів, гвалтівників, тих, що катували наших полонених, от вони тепер отримають статус депутатів, легальної місцевої влади», – говорить Євген Дикий.

«Проведення виборів без передачі кордону це просто самогубство, моментальне. Просто моментальне», – підтверджує Карл Волох.

Зеленський буде змушений пристати на умови Кремля, які йому надиктує Єрмак, прогнозують аналітики. Пояснюють: в нас не залишилося союзників, антиросійська коаліція розвалена, бо влада вирішила напряму домовлятися з Кремлем. Чому хтось має захищати Україну, якщо цього не робить її влада? Не дивно, що наша держава тепер не суб’єкт, а об’єкт світової політики. І символ цього краху – виступ президента на Світовому економічному форумі в Давосі – перед порожнім залом, каже Карл Волох.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16