Суспільство

Аваківська “реформа”!: Наказ про атестацію був написаний так, щоб вона не відбулася – ексучасник атестаційних комісій Нацполіції

0

Громадський активіст, волонтер та ексучасник атестаційних комісій Нацполіції Роман Сініцин у програмі “Є СЕНС” на “5 каналі” розповів про реформу поліції.

“Не можна зробити якусь фрагментовану реформу тільки на основі патрульної поліції. Патрульна поліція – це тільки вулиця. Затримали, привезли у відділок. А далі включається оперативний блок, слідчі, експерти. А це все старі кадри. Ті самі міліціонери. Атестації по суті не було. Хоча я особисто брав участь у цьому процесі десь пів року. Переважна більшість відновилась по судах. Атестація – це така величезна профанація”, – сказав Сініцин.

Він додав: “Готували внутрішні накази по атестації юридичні департаменти Нацполіції, у яких кадри лишилися ще з часів Захарченка. Вони прекрасно розуміли, що вони роблять. Ми це теж зрозуміли на якомусь етапі. Що будуть адміністративні суди поновлювати звільнених або понижених співробітників. Ми з цим питанням приходили до Деконаідзе три-чотири рази і казали, що є юридична проблема. Вона казала: “Ми все виправимо, потім ще раз звільнемо”.

“Це величезні втрати для бюджету. Всі відновленні правоохоронці отримали компенсацію. Люди отримували по пів мільйона гривень. Процес (атестації, – ред.) був дуже кривим. Не було аудіо- і відео-фіксацій цих співбесід. Співробітники приходили в суди і казали, що їх принижували майданівці. Довести зворотнє ми не могли. Мені важко оцінити, чому толерували юридичні факапи на перших же етапах. Фактично наказ про атестацію був прописаний так, щоб атестація не відбулася”, – резюмував активіст.

Джерело: News.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist