Суспільство

Аваков “дав задню”: “Якщо обвинувачених у справі виправдають, то до звинувачення застосують санкції”

0

Якщо фігурантів справи про вбивство журналіста Павла Шеремета виправдають, то до звинувачення будуть застосовані санкції.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив в інтерв’ю телеканалу “1+1”, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на “УНІАН”.

За його словами, від самого початку розслідування на слідство чинився неабиякий тиск.

“Далі слідство отримало на руки факти. Доповіли мені, потім доповіли генеральному прокурору. Прокуратура сказала – підстав достатньо. Ми сказали – давайте ще почекаємо британську експертизу. Дочекалися. Підстав достатньо. Висунули… І далі включається механізм засобів масової інформації, публічного обговорення… На тлі того, що немає довіри до правоохоронців. Далі акцент зміщується. Вже ніхто не пам’ятає першоджерел, ніхто не пам’ятає поточні аргументи слідства… ” – вважає Аваков.

Міністр також розповів про те, як будуть реагувати правоохоронці, якщо обвинувачених виправдають.

“Суд повинен винести вердикт: винні або невинні. Невинні – значить, помилилося звинувачення. Є процедура прийняття відповідних санкцій. Якщо винні – вони маютьі понести покарання. Але я найменше хочу, щоб це було рішення, що ігнорує факти”, – сказав він. 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16