Новини

Аваков: “На Донбас зайдуть перехідні поліцейські сили”

0

Патрулювати територію під час перехідного періоду з початком місцевих виборів на Донбасі будуть “перехідні поліцейські сили”.

Про це заявив міністр МВС Арсен Аваков в ефірі “Свобода слова” на ICTV. До їх складу входитимуть представники миротворчої місії, української поліції, а також територіальних громад.

У той же час Аваков запевнив, що терористи, які здійснювали злочини, не будуть допущені до патрулювання. У створенні сил буде використовуватися хорватський досвід.

Перехідні поліцейські сили контролюватимуть правопорядок на Донбасі до того, як наберуть чинності українські органи влади на деокупуваному Донбасі.

“Згідно з Мінським угодами і все це добре знають, в момент перед виборами всі незаконні збройні формування: незаконні органи влади, “народна міліція” та інші повинні припинити своє існування. Як тільки проходять вибори – починають працювати нові органи. Це органи, передбачені Конституцією України, ніяких інших бути не може”, – підкреслив міністр.

При цьому контролювати кордон з Росією будуть українські прикордонники. Аваков упевнений, що терористи залишать Донбас разом з окупаційними військами.

В рядах перехідних сил буде багато вихідців з Донецької та Луганської областей. Саме українська поліція першою зайде на Донбас.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16