Суспільство

Аваков заявив, що не у захваті від Стерненка, бо не бачить в його образі нічого “героїчного”

0

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв’ю “1+1”, оприлюдненому 1 березня, висловив думку, що одеський активіст Сергій Стерненко придумав для себе образ бунтаря.

Так він прокоментував тезу ведучої про те, що історія Стерненка надихає українську молодь (зокрема студентів вищих навчальних закладів) і він для молодих українців – “такий собі [Ернесто] Че Гевара”.

“Це сумно, сумно. Це означає, що у нас підмінено поняття справжніх героїв і створюваних. Не треба називати революціонерами тих, хто придумав собі образ бунтаря. Якщо говоримо про того ж Стерненка – не хочу присвячувати йому багато часу, але кілька слів скажу – в чому ж його героїзм? Може, він на фронті був? Може, він у найважчі моменти на Майдані в 2013–2014 році був? Ні. Він з’явився на самому фініші Майдану, вони про це самі кажуть. Він відзначився в різних протестах під різними офісами з гострою критикою. Або, може, у нього є досвід якихось гарних звершень? Я не хочу вірити гаслам і не хочу вірити маскам та міфам. Я хочу бачити конкретику”, – додав він.

Стерненка 23 лютого визнали винним у справі про викрадення ексдепутата Комінтернівської райради Одеської області Сергія Щербича. Його засудили до семи років і трьох місяців в’язниці з арештом половини всього майна. Такий самий строк дістав і інший фігурант справи Руслан Демчук.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16