Політика

Аваков про Харків: “На свавілля буде неадекватна, несиметрична реакція”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав силовиків Харківського регіону до єдності і пообіцяв можливим призвідцям заворушень “демонстративну, неадекватну, несиметричну реакцію”.

Про це він сказав 5 січня під час виступу перед силовиками Харківської області, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на “Фокус”.

“Державна позиція всіх гілок влади вкрай важлива, бо Харківська область має стратегічне значення для забезпечення балансу в країні і недопущення розхитування суспільно-політичної ситуації”, – зазначив Аваков.

За словами міністра, в Харкові вирішальне слово залишиться за представниками силових відомств.

“Харків завжди був ментівським містом, як говорили, – заявив Арсен Аваков. – Йшлося про те, що тут єдиний кулак влади завжди був сильнішим за альтернативний кулак. Ніякі націоналісти, ніякі бандюки, ніякі авторитети не будуть тут нічого вирішувати і правити. Більш того, я буду цим займатися спеціально сам”.

Аваков попередив можливих призвідників заворушень, що буде “асиметрично жорстко” реагувати на всі подібні інциденти: “Якщо хтось буде відповідним чином проявлятися, або на щось навіть претендувати, буде демонстративна, неадекватна, несиметрична реакція”. 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16