Політика

Аваков скористався темою коронавіруса для того, щоб вибудовувати свою подальшу кар’єру – думка

0

Сергій Шабовта, спілкуючись з журналістами видання «Новини України – From-UA», звернув увагу на часті появи Арсена Авакова в ЗМІ. За словами президента Української федерації працівників недержавних служб безпеки, керівник Міністерства внутрішніх справ робить при цьому досить гучні заяви.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Разом з тим, активність міністра в останні кілька днів в результаті не отримала жодного підтвердження у вигляді офіційних рішень українського уряду. Крім того, Кабмін, судячи з усього, явно не давав главі МВС повноважень робити заяви щодо поширення коронавируса в Україні.

Тим часом Аваков робив заяви, наприклад, про зміну транспортного режиму в національному масштабі раніше, ніж глава уряду або міністр, який відповідає за даний напрямок.

Судячи з усього, керівник Міністерства внутрішніх справ явно використовує тему коронавируса для того, щоб вибудовувати свою подальшу кар’єру. Раніше він вже використав кризові моменти, подаючи себе як головного «рішали» в країні.