Політика

Аваков скористався темою коронавіруса для того, щоб вибудовувати свою подальшу кар’єру – думка

0

Сергій Шабовта, спілкуючись з журналістами видання «Новини України – From-UA», звернув увагу на часті появи Арсена Авакова в ЗМІ. За словами президента Української федерації працівників недержавних служб безпеки, керівник Міністерства внутрішніх справ робить при цьому досить гучні заяви.

Разом з тим, активність міністра в останні кілька днів в результаті не отримала жодного підтвердження у вигляді офіційних рішень українського уряду. Крім того, Кабмін, судячи з усього, явно не давав главі МВС повноважень робити заяви щодо поширення коронавируса в Україні.

Тим часом Аваков робив заяви, наприклад, про зміну транспортного режиму в національному масштабі раніше, ніж глава уряду або міністр, який відповідає за даний напрямок.

Судячи з усього, керівник Міністерства внутрішніх справ явно використовує тему коронавируса для того, щоб вибудовувати свою подальшу кар’єру. Раніше він вже використав кризові моменти, подаючи себе як головного «рішали» в країні.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist