Суспільство

Аваков за період на посаді міністра лише тричі прийшов на засідання профільного комітету

0
Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова 32 рази запрошували на засідання комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, проте він приходив лише тричі

Про це повідомляє рух “Чесно“.

Згідно з Конституцією України, Кабмін підконтрольний та підзвітний Верховній Раді, а парламент, своєю чергою, контролює діяльність уряду. Ці норми, звісно, стосуються не лише Кабміну в цілому, а й кожного міністра.

Підзвітність і підконтрольність міністра внутрішніх справ Верховній Раді, зокрема, означають, що він повинен відвідувати засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності, на які його запрошують.

Проте, як свідчить відповідь секретаріату комітету, Аваков проігнорував 91% таких запрошень

Загалом протягом каденції Верховної Ради 8-го скликання (2014-2019) Арсена Авакова запрошували на засідання профільного комітету 29 разів, однак особисто він був присутнім лише тричі:

  • 10 грудня 2014 року (розгляд розслідування викрадення активістів Майдану),
  • 13 травня 2015 року (представлення стратегії реформування органів внутрішніх справ),
  • 6 лютого 2019 року (розгляд питання підготовки до виборів).
  • Народний депутат від фракції “Слуги народу” Ірина Верещук повідомила, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков 5 червня відзвітує у Верховній Раді про останні події, зокрема про справу катування та зґвалтування поліцейськими у Кагарлику.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist