Політика

Аваков заявив, що він не чорт, а ангел. А ще назвав себе “державником”, яких в Україні бракує

0

Очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає себе ангелом. Про це він заявив в інтерв’ю Наталії Мосійчук.

На запитання журналістки, як він ставиться до того, що активісти називають його “Ававков — чорт”, міністр заявив: “А може Аваков — ангел, тому що терпить це? У тому числі і таке ставлення”.

Він вважає, що на нього і його підлеглих часто “наїжджають” і безпідставно критикують (нема жодних підстав?), але тоді він збирає співробітників поліції і каже: “Хлопці, ми не цукор, ми не розтанемо. Ви знаєте, на яку роботу прийшли. Робіть свою справу, а потім розберемося”.

Коментуючи протести на підтримку засудженого Сергія Стерненка, Аваков заявив, що не схвалює дії політиків, які “розхитують ситуацію в країні”, а от себе він назвав “державником”, яких в Україні бракує.

Джерело: 5ua

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16