Новини

Автобуси з евакуйованими з Китаю українцями заїхали на територію санаторію в Нових Санжарах

0

Не зважаючи на протести місцевих жителів, автобуси з евакуйованими з Уханя українцями заїхали на територію санаторію в Нових Санжарах на Полтавщині.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на “Радіо Свобода”.

За словами кореспондентки, на територію санаторію в супроводі силовиків заїхало 7 автобусів.

Журналістка зазначила, що в одного з автобусів пошкоджене скло. Але підкреслила, що невідомо, чи не сталося це раніше. Кореспондентка також зазначила, що деякі з людей, які були в автобусі посміхалися тим, хто на вулиці і махали прапорцями України.

Після того, як автобуси заїхали на територію санаторію, правоохоронці закрили ворота.

ісля того, як автобуси заїхали на територію санаторію, правоохоронці закрили ворота.

Нагадаємо, увечері 19 лютого серед жителів Нових Санжар почала поширюватися інформація про те, що в місцевий медичний центр мають доставити українців, вивезених із китайської провінції Ухань. Дізнавшись про цю новину, кілька десятків жителів Новосанжарської і сусідньої Лелюхівської громади зібралися у медичного центру. В’їзди в Нові Санжари і Лелюхівка заблокували місцеві автомобілісти. Близько двох десятків автомобілів, деякі з причепами, припарковані обабіч автодороги, яка веде до селища від траси М-22 Полтава – Олександрія.

Після нічного перекриття в’їздів у Нові Санжари місцевими жителями в селище почали з’їжджатися спецзагони правоохоронних органів і військові. Недалеко від в’їзду сталися сутички правоохоронців і мітингувальників проти розміщення евакуйованих з Уханя. Поліцейські провели превентивні бесіди з 10 найбільш агресивними місцевими жителями.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16