Політика

Автомобіль нардепа від ОПЗЖ Рабіновича закидали яйцями в Чернігові (ВІДЕО)

0

У Чернігові представники тутешніх осередків Нацкорпусу та ОУН “тепло” зустріли представника ОПЗЖ Вадима Рабіновича. Зокрема, вони закидали яйцями його машину. Зауважимо, що поряд із політиком перебувала охорона. Інцидент трапився вдень 18 червня, пише 24 канал.

У мережі опублікували момент інциденту. На кадрах, зокрема, активісти вигукують, що Рабінович – колаборант і зрадник. І вони так будуть усюди зустрічати “медведчуківську та інша ватну мразоту”.

Якщо вороги вирішили, що прийшов час для їх реваншу – у них під ногами буде горіти земля, – заявив громадський та політичний діяч, командир полку “Азов” Максим Жорін.

Рабіновича тепло зустріли в Чернігові: відео

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist