Суспільство

Автор сюжетів про кортеж президента виявив вдома апаратуру для прослуховування

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Михайло Ткач, відомий своїми сюжетами про корупцію в Офісі президента, а також гучним сюжетом про перевищення швидкості державними посадовцями заявив, що виявив апаратуру для прослуховування в себе вдома.

Про це повідомляє «Колумніст».

Відповідний пост із коментарями та фотодоказами журналіст розмістив у себе на сторінці Facebook.

Протягом кількох тижнів я декілька разів отримував попередження про те, що моя журналістська діяльність дратує високопосадовців. Казали, що по мені почали “активно працювати”,
– заявив журналіст.

За його словами, одне з джерел повідомило, що по ньому планують “сверлитись”. Журналіст-розслідувач каже, що лише тепер зрозумів, що це означало.

“Поліцію викликав, тепер чекаємо слідчо-оперативну групу. Дякую редакції “Схем” і “Радіо Свобода” за підтримку”, – наголосив Михайло Ткач.

Журналіст живе у квартирі на останньому поверсі будинку. Тож на горищі будинку знайшли отвір довжиною близько 60 сантиметрів, що проходить у стелю.

Як розповіла ведуча програми “Схеми” Наталя Седлецька, поліцейські просто оглянули місце можливого злочину, взяли зразки будівельних матеріалів і поїхали, залишивши речові докази.

Наразі команда нашої програми залишається тут на чергуванні, щоб самотужки стежити за місцем події та збереженням можливих доказів,
– розповіла Наталя Седлецька.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16