Суспільство

Автор сюжетів про кортеж президента виявив вдома апаратуру для прослуховування

0

Михайло Ткач, відомий своїми сюжетами про корупцію в Офісі президента, а також гучним сюжетом про перевищення швидкості державними посадовцями заявив, що виявив апаратуру для прослуховування в себе вдома.

Про це повідомляє «Колумніст».

Відповідний пост із коментарями та фотодоказами журналіст розмістив у себе на сторінці Facebook.

Протягом кількох тижнів я декілька разів отримував попередження про те, що моя журналістська діяльність дратує високопосадовців. Казали, що по мені почали “активно працювати”,
– заявив журналіст.

За його словами, одне з джерел повідомило, що по ньому планують “сверлитись”. Журналіст-розслідувач каже, що лише тепер зрозумів, що це означало.

“Поліцію викликав, тепер чекаємо слідчо-оперативну групу. Дякую редакції “Схем” і “Радіо Свобода” за підтримку”, – наголосив Михайло Ткач.

Виявив вдома ознаки прослуховуючого пристрою. Протягом кількох тижнів я декілька разів отримував попередження про те,…

Posted by Mykhailo Tkach on Friday, August 7, 2020

Журналіст живе у квартирі на останньому поверсі будинку. Тож на горищі будинку знайшли отвір довжиною близько 60 сантиметрів, що проходить у стелю.

Після того, як журналіст «Схем» Mykhailo Tkach знайшов у себе вдома ознаки встановлення прослуховуючої апаратури – ми…

Posted by Natalie Sedletska on Friday, August 7, 2020

Як розповіла ведуча програми “Схеми” Наталя Седлецька, поліцейські просто оглянули місце можливого злочину, взяли зразки будівельних матеріалів і поїхали, залишивши речові докази.

Наразі команда нашої програми залишається тут на чергуванні, щоб самотужки стежити за місцем події та збереженням можливих доказів,
– розповіла Наталя Седлецька.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist