Суспільство

Ахметов будує розкішний маєток під Києвом за 30 мільйонів доларів: фото

0

В селі Козин, що під Києвом, триває будівництво величезного маєтку. Його ймовірним власником є олігарх Рінат Ахметов, пише 24 канал.

Фотографії з будівництва маєтку виклав колишній народний депутат Ігор Луценко. Фото зроблені з дрона, тому видно весь масштаб будівництва.

На фото видно головну будівлю, будинок для гостей та інші господарські споруди на території. В коментарях до повідомлення Луценка вказано, що між головним та гостьовим будинком під озером прокладено підземний тунель, який їх сполучає.


Фото маєтку, який будують під Києвом / фото Ігоря Луценка

Сама територія огороджена, і є, фактично, в лісі зі своїм озером. Точні координати – за посиланням.

За словами Ігоря Луценка, маєток розкинувся на території близько 25 гектарів. Десь поруч розміщена антена, яка глушить радіосигнали. Тож для зйомок використали не звичайний дрон, а такий, який використовує фронтова аеророзвідка.

Видання НВ пише, що цей маєток оцінено в 30 мільйонів доларів.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist