Новини

Ахметов відтісняє Коломойського у боротьбі за вплив на Зеленського, – Financial Times

0

Олігарх Рінат Ахметов має певний успіх у боротьбі за вплив на президента України Володимира Зеленського, чого не скажеш про іншого олігарха – Ігоря Коломойського

Про це йдеться в матеріалі Financial Times, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

Видання зазначає, що відносини Зеленського і Коломойського ускладнює ситуація довкола “Приватбанку”.

“Суперечка через банк, який раніше належав панові Коломойському, тепер робить його швидше проблемою для президента, а отже надає пану Ахметову більше впливу”, – сказано в матеріалі.

Ще один фактор, що грає проти Коломойського, – його заклики розірвати відносини з Міжнародним валютним фондом тоді, коли Зеленський домовляється про нову кредитну програму.

На цьому тлі телеканали Ахметова “Україна” і “Україна 24” останнім часом почали позитивно висвітлювати роботу президента. Один із представників оточення Зеленського описав їхнє ставлення як “дуже хороше до нас”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16