Новини

Ахметов відтісняє Коломойського у боротьбі за вплив на Зеленського, – Financial Times

0

Олігарх Рінат Ахметов має певний успіх у боротьбі за вплив на президента України Володимира Зеленського, чого не скажеш про іншого олігарха – Ігоря Коломойського

Про це йдеться в матеріалі Financial Times, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

Видання зазначає, що відносини Зеленського і Коломойського ускладнює ситуація довкола “Приватбанку”.

“Суперечка через банк, який раніше належав панові Коломойському, тепер робить його швидше проблемою для президента, а отже надає пану Ахметову більше впливу”, – сказано в матеріалі.

Ще один фактор, що грає проти Коломойського, – його заклики розірвати відносини з Міжнародним валютним фондом тоді, коли Зеленський домовляється про нову кредитну програму.

На цьому тлі телеканали Ахметова “Україна” і “Україна 24” останнім часом почали позитивно висвітлювати роботу президента. Один із представників оточення Зеленського описав їхнє ставлення як “дуже хороше до нас”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist