Новини

Ахметов відтісняє Коломойського у боротьбі за вплив на Зеленського, – Financial Times

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Олігарх Рінат Ахметов має певний успіх у боротьбі за вплив на президента України Володимира Зеленського, чого не скажеш про іншого олігарха – Ігоря Коломойського

Про це йдеться в матеріалі Financial Times, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

Видання зазначає, що відносини Зеленського і Коломойського ускладнює ситуація довкола “Приватбанку”.

“Суперечка через банк, який раніше належав панові Коломойському, тепер робить його швидше проблемою для президента, а отже надає пану Ахметову більше впливу”, – сказано в матеріалі.

Ще один фактор, що грає проти Коломойського, – його заклики розірвати відносини з Міжнародним валютним фондом тоді, коли Зеленський домовляється про нову кредитну програму.

На цьому тлі телеканали Ахметова “Україна” і “Україна 24” останнім часом почали позитивно висвітлювати роботу президента. Один із представників оточення Зеленського описав їхнє ставлення як “дуже хороше до нас”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16