Суспільство

Азербайджанські дрони “Байрактар” знищили п’ять вірменських “Градів”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Підрозділи армії Азербайджану за допомогою ударних безпілотників знищили 8 вірменських реактивних систем залпового вогню “Град”.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявило Міністерство оборони Азербайджану й опублікувало відеозапис знищення п’яти реактивних установок. 


Крім того, військові заявили про знищення двох ЗРК “ОСА-АКМ”, реактивної системи залпового вогню “Ураган”, 4 гармат Д-20, 16 танків, однієї БМП і двох вантажівок з особовим складом. 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16