Суспільство

“Азовсталь” Ахметова виграла суд у податкової на сотні мільйонів

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Донецький окружний адмінсуд частково задовольнив позов ПрАТ “Металургійний комбінат” Азовсталь “до Офісу великих платників податків Державної податкової служби і скасував ряд податкових повідомлень-рішень.

Про це повідомляє Finbalance.

Зокрема, суд скасував рішення, якими нараховані штрафні санкції в розмірі 71,25 млн грн; зменшена сума від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток в частині загальної суми 606,4 млн грн.

У ряді інших позовних вимог суд відмовив.

Як випливає з судових матеріалів, позивач просив скасувати в т.ч. в частині зменшення суми від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток в розмірі по 2014 – 165 400 тисяч грн, 2015 рік – 360,7 млн ​​грн, за 2016 – 546,8 млн грн, за I квартал 2017 – 614,4 млн грн.

Меткомбінат “Азовсталь” входить до групи “Метінвест” Ріната Ахметова і Вадима Новінського. Раніше і інші пов’язані з ними підприємства (в т.ч. гірничо-збагачувальні комбінати, металургійні і коксохімічні заводи) виграли ряд судових суперечок з податківцями.

Як повідомляв БізнесЦензор, Верховний Суд відмовився задовольнити касаційну скаргу Офісу великих платників податків Державної податкової служби і залишив без змін рішення, яким було задоволено позов ПрАТ “Металургійний комбінат” Азовсталь “і скасовано податкове повідомлення-рішення про зменшення суми бюджетного відшкодування з ПДВ в розмірі 213, 4 млн грн і нарахування штрафних санкцій на суму 106,7 млн ​​грн.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16