Політика

“Баба робоча взагалі як сос…”: Арахамія і Корнієнко не знали, що мікрофон включений, і зневажливо обговорили свою колегу

0

Журналісти записали неформальне спілкування керівництва “Слуги народу” – Давида Арахамії та Олександра Корнієнка, під час якого вони обговорювали жіночі якості однієї з колег по фракції, пише Обозреватель.

Їхня пікантна розмова відбулася на зустрічі в Миколаєві, коли вони, ймовірно, думали, що мікрофони вимкнені. Відео зняли “НикВести” (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

З ролику чутно, що першим заговорив заступник голови фракції “СН”, заявивши Арахамії, що їхня колега Ірина Аллахвердієва – “баба робоча, як корабельна сосна” і “взагалі красуня”. На це нардеп відповів просто: “Так”.

“Така піддута. Звичайно, трохи. Трохи тюнінг, тон too much. Загалом, вона баба робоча взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут… триста зустрічей за чотири місяці й виграє. Вона така наживо. Енергетика”, – міркував Корнієнко.

Арахамія погодився з цим, але відповів небагатослівно: “Енергії багато”.

“Ну ти до президента її заведеш, побачиш. Він підстрибне. Викурить всі айкоси. Скаже: “Баба та. Баба так”, – уклав Корнієнко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist