Новини

Бабченко: Зеленський став оболонкою, всередині якої порожнеча

0

Аркадій Бабченко на своїй сторінці в «Фейсбук» стверджує, що в останні час ми спостерігаємо за процесом, який називається втрата влади. За словами журналіста, Володимир Зеленський став просто «балакучою головою». Цю саму говорить голову слухають, кивають, але разом з тим все добре розуміють – президент перетворився в оболонку, всередині якої порожнеча.

Від Зеленського тепер вже не залежать ні реальні дії, ні реальні стратегії. Президент залишився без реальної влади. Втім, і до цього глава держави був якийсь умовний, то зараз його взагалі не стало, і важелі управління України перейшли до інших центрів сили.

Ці центри сили поки що тільки формуються, проте сам напрямок вже приблизно зрозуміло. Тим часом відсутність влади в воюючою країні – це справжнісінька катастрофа. Менше ніж за рік втрачено все, то потом і кров’ю, ціною величезних зусиль, добувалося попередні 5 років. Україна досі залишається в стані війни, без влади, з похитнулася економікою, з якимись домовленостями з ворогом, і з формувалися тіньовими центрами сили. Читайте також: «Це злодії, які крали в період війни гроші у армії»: Портнов закликав фракцію «Голосу» всім складом здати депутатські мандати.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16