Новини

Бабченко: зустрічайте Саакашвілі на “112-ом” з новим проектом “Україна розвалиться”

0

Заява екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі в ефірі «112 каналу Україна» про розпад України на п’ять частин і поділі цих частин між олігархами викликало шок в українців. але насправді це все дрібниці і українцям не варто приймати близько до серця слова Саакашвілі. Адже зате ж «баригу» скинули і на одну проблему в Україні стало менше. Про це у своєму блозі пише журналіст Аркадій Бабченко.

Він зазначає, напевно, з дня на день під Офісом президента і під Верховною Радою будуть встановлюватися намети, знову заявить про себе Міхомайдан. На цей раз привід зібратися тобто не менше, ніж проти «бариги», тепер Міхомайдан буде проти розвалу України олігархами. Знову українців закликатимуть зносити труси і шкарпетки, щоб підтримати мітингуючих проти розвалу України.

Аркадій Бабченко зазначає, якщо ж говорити серйозно і без гумору, то дивно це все, адже про розвал України говорить людина, яка за останні роки доклав чимало зусиль, щоб розхитати політичну обстановку в країні, зруйнувати Україну зсередини.