Війна

Бабін: Росія терміново готується до створення «ХНР»

0

Російські окупанти проводять термінову очистку русла Північно-Кримського каналу. Ймовірно, найближчим часом відбудеться напад на Херсонську область. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив колишній постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін, інформує ІнфоРезист.

Він зазначив, що тривожні новини надійшли йому з Перекопу. За його відомостями, загарбниками поставлено завдання завершити підготовку каналу до 24 червня. В цей день у Москві запланований військовий парад.

«Щось мені підказує що сам парад в руслі проводити не будуть, але може бути щось інше.
Поки у нас з ворогом «мир і єрмак»», – написав він.

Він звернувся до місцевих патріотів із закликом бути готовими до будь-якого розвитку подій, попередивши, що літо буде гарячим.

«Крім нас самих ми нікому не потрібні. І коли почнеться «гуманітарна евакуація» та «розведення військ» слід мати біля себе сім’ї і все цінне», – додав він.

Описуючи ймовірні в майбутньому події, Бабин припустив, що хтось буде «звично бігти», хтось вивішувати триколори. Але українським патріотам треба «робити своє», оскільки насамперед у «ХНР» стануть зачищати «бандерівський елемент».

Раніше глава фонду Джеймстаун (США) Глен Говард заявив, що посушливе літо в окупованому Криму може спровокувати Росію вторгнутися в Херсонську область з метою отримання контролю над Північно-Кримським каналом.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist