Новини

Бабуся нардепки від “Слуги народу” підставила внучку через продаж землі

0

Народну депутатку від “Слуги народу” Марію Мезенцеву підловили на брехні про її бабусю та продаж землі.

Під час засідання Верховної Ради народна обраниця заявила, що її бабуся однозначно виступає за продаж землі, однак пізніше з’ясувалося, що в останньої зовсім інша думка щодо цього, повідомляє ZIK

“Я теж росла в селі. Моя бабуся зараз теж там проживає, і хочу передати їй привіт. Вона чекає ринку землі, відкриття ринку землі. Можемо нагадати, що розпоряджатися правом володіння землею – це конституційне право”, – сказала Мезенцева під час розгляду правок до відповідного законопроєкту.

Журналісти відвідали родичку нардепки, і та розповіла іншу версію. Анна Кулак заявила, що в неї немає чіткої позиції з цього питання. Однозначно вона проти продажу землі іноземцям, а взагалі, більше виступає за оренду, а не продаж.

“Не знаю я. Люди по-різному ставляться, хтось не хоче. А я не можу сказати. Буде ринок – буде видно… Іноземцям я б не хотіла (продавати землю), нехай би свої землі купували й працювали… Ми б не хотіли, щоб іноземці працювали на наших землях”, – зазначила пенсіонерка.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist