Новини

Бабуся нардепки від “Слуги народу” підставила внучку через продаж землі

0

Народну депутатку від “Слуги народу” Марію Мезенцеву підловили на брехні про її бабусю та продаж землі.

Під час засідання Верховної Ради народна обраниця заявила, що її бабуся однозначно виступає за продаж землі, однак пізніше з’ясувалося, що в останньої зовсім інша думка щодо цього, повідомляє ZIK

“Я теж росла в селі. Моя бабуся зараз теж там проживає, і хочу передати їй привіт. Вона чекає ринку землі, відкриття ринку землі. Можемо нагадати, що розпоряджатися правом володіння землею – це конституційне право”, – сказала Мезенцева під час розгляду правок до відповідного законопроєкту.

Журналісти відвідали родичку нардепки, і та розповіла іншу версію. Анна Кулак заявила, що в неї немає чіткої позиції з цього питання. Однозначно вона проти продажу землі іноземцям, а взагалі, більше виступає за оренду, а не продаж.

“Не знаю я. Люди по-різному ставляться, хтось не хоче. А я не можу сказати. Буде ринок – буде видно… Іноземцям я б не хотіла (продавати землю), нехай би свої землі купували й працювали… Ми б не хотіли, щоб іноземці працювали на наших землях”, – зазначила пенсіонерка.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16