Новини

“Бачите, який там мор”: доктор Комаровський похвалив бездіяльність Лукашенка в дні пандемії

0

Весь світ зараз пильно спостерігає за Білоруссю, де Олександр Лукашенко вирішив не вводити карантин на тлі епідемії.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це популярний український лікар Євген Комаровський розповів в ефірі програми Big Money, передає Politeka.net.

За його словами, Олександр Лукашенко рішення не вводити в країні карантин приймав не одноосібно.

Комаровський упевнений, що глава Білорусі спершу послухав поради лікарів епідеміологів, представників Академії наук, які знали, коли давали свої рекомендації, що «він з них шкуру спустить, якщо щост не так».

«Насправді зараз, я думаю, що всі, всі дивляться на Білорусь. Ті, хто ввів карантин, просто мріють про те, щоб завтра в Білорусі сталася катастрофа… Вони найбільше не хочуть, щоб їм ставили потім “Бацьку” в приклад», – заявив він в ефірі програми.

Комаровський стверджує, що зробив би так само, якби він сам керував країною.

“Президент Лукашенко взяв на себе політичну відповідальність за народ… Але поруч з ним були лікарі, епідеміологи, академія наук… Але інші держави зараз стежать за ситуацією в Білорусі… Для них це буде приклад: бачите, який там мор, а ми молодці, у нас такого немає”, – резюмував популярний український доектор в ефірі Big Money.

Раніше ми розповідали про те, що Олександр Лукашенко вирішив по-своєму боротися з китайським вірусом. Лідер Білорусі впевнений, що в країні не потрібно вводити карантин, а обмежувальні заходи можуть тільки погіршити ситуацію.

Він також додав, що “замикати людей в тухлих квартирах – це не метод”.

«Ми вбиваємо людей у цих квартирах. Нас завжди вчили: якщо на ГРВІ, грип та інше, треба на вулицю виходити, дихати свіжим повітрям, провітрювати приміщення», – заявляв президент Білорусі.

За словами Лукашенка, «ізолюючи людей в своїх будинках і квартирах, ніхто не знає, здорові вони чи вже чимось заразилися», і вони «перебувають у своїй зачиненій квартирі в атмосфері вірусів».