Суспільство

“Багато хто хоче померти”: Лікар розповіла про небезпечну зміну перебігу коронавірусу в Україні

0

В Україні змінилася картина перебігу коронавірусу, який не стихає в країні, у бік погіршення, зараз все більше і більше людей до 50-60 років потрапляють у медустанови в важкому стані. Про це в інтерв’ю “Гордону” заявила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська, передають Патріоти України.

За її словами, перебіг хвороби став більш тривалим, затягується температурний період, який може супроводжуватися лихоманкою.

“Ми виписуємо хворих зі стаціонару як годиться: витримуємо всі терміни, тримаємо їх кілька днів без жарознижуючих, щоб виписати. Вони приїжджають додому – і починаються повторні хвилі лихоманки під 39. Ми їх змушені знову госпіталізувати … Ми ніколи з таким не стикалися”, – зазначила лікар.

Голубовська підкреслила, що саме захворювання дуже виснажує пацієнтів, що може викликати суїцидальні думки. Коронавірус впливає на нервову систему, також може виникати гіпксія.

“Люди знімають [кисневі] маски з себе, щоб померти. Вони хочуть померти… Дуже часто суїцидальні думки їх не залишають… Через це дуже складно”, – додала вона.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16