Політика

Байден “міцно взявся” за Росію: в Білому домі заявили про нові непреємності для РФ

0

Зараз американські спецслужби перевіряють інформацію, що надійшла до них інформацію про те, що Росія перераховувала гроші бойовикам терористичної організації “Талібан” за вчинені вбивства американців в Афганістані.

Також перевіряється інформація про вчинені при безпосередній участі росіян кібератаки на американські урядові відомства.

“Тижня, а не місяці. Це безперервний процес”, – сказала Дженніфер Псакі на брифінгу, говорячи про терміни, протягом яких буде вирішено питання про введення нових санкцій.

Прес-секретар зазначила, що зараз провідні американські фахівці з кібербезпеки і національної безпеки вивчають питання “для завершення цього процесу”.

“У будь-якому випадку у президента (Джо Байдена – ред.) Є можливості відповісти так, як він сам вибере, видимим або невидимим способом”, – заявила Джен  Псакі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16