Суспільство

Баканов задекларував свій маєток під Києвом як “недобуд” – Розслідування

0

Очільник СБУ Іван Баканов задекларував кілька земельних ділянок і “об’єкт незавершеного будівництва”, що дозволило йому не вказувати площу і вартість маєтку під Києвом, інформує Прямий.

Про це повідомляють журналісти проєкту “Watchdogs.Розслідування” у Facebook.

За їхніми даними, Баканов задекларував оформлені на себе квартиру в Києві, ще частину помешкання у Кривому Розі, кілька невеличких земельних ділянок у селі Ходосівка під Києвом і “об’єкт незавершеного будівництва”.

“Але ж, збираючи власноруч ще місяць тому декларацію Баканова, команда “Watchdogs.Розслідування” з усіх боків, інстаграмів та “однокласників” роздивилася цей “недобуд” в усій красі. Насправді – це величезний двоповерховий котедж із власною верандою. У Ходосівці в Баканових – близько півгектара землі із власним озером”, – вказують розслідувачі.

Вони встановили також, що будинок насправді давно збудований і експлуатується родиною керівника СБУ вже кілька років.

Ринкова вартість такого маєтку може складати від 7 до 8 млн грн.

Раніше журналісти “Схем” з’ясували, що Іван Баканов займає керівну посаду в іспанській фірмі Nueva Tierra Verde Sociedad Limitada. При цьому, державний службовець України не може входити до керівних органів приватних структур – це є порушенням антикорупційного законодавства.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist