Новини

Бала: завдяки цьому суду Зеленського запам’ятають, як боягуза, якого налякали слова Софії Федини

0

Відомий український політолог Віталій Бала в своєму блозі пише про те, що вчора просто шокувало захід під назвою суд над нардепом від «ЄС», волонтером Софією Федіної. Виникає лише одне питання: невже Володимиру Зеленському самому не противно від цієї ситуації?

Віталій Бала зазначає, Володимир Зеленський, як ніби щиро привітав жінок з 8-м березня, а вже 10 березня виглядає зовсім не як чоловік. Важко зрозуміти мету цих дій, адже вони у більшості людей викликають негатив. Навіть прихильники президента критикують його за те, що той вирішив змагатися з дівчиною, та ще й придумуючи проти неї смішні звинувачення.

За словами політолога, Офіс президента так переживає за падіння рейтингу Зеленського і не бачить тут можливість мати позитив при публічному зверненні Зеленського в суд про припинення цього кіно.

Цей суд будуть довго згадувати опоненти Зеленського, а можливо його потім і запам’ятають лише як брехуна, який не виконав своїх обіцянок і як боягуза, якого налякали слова Софії Федини.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16