Новини

Балістична експертиза підтвердила, що росіяни обстріляли катер “Бердянськ”

0
Балістична експертиза підтвердила, що український катер “Бердянськ” у листопаді 2018 року обстріляли росіяни

Про це заявив командувач Військово-морських сил України Ігор Воронченко, повідомляє “Радіо Свобода”.

За його словами, балістична експертиза одного із повернутих Росією в листопаді 2019 року українських військових кораблів – малого броньованого артилерійського катеру “Бердянськ” – завершена.

Воронченко уточнив, що це той катер, який зазнав обстрілу російськими військовими під час захоплення українських кораблів у Керченській протоці у 2018 році.

За його словами, із “Бердянська” зняли фрагменти броні, залишки осколків від снарядів, є доказами агресивних і протиправних дій Росії.

“Інший катер “Нікополь” та буксир “Яни Капу” зможемо відремонтувати власними силами. Незабаром кораблі будуть на судноремонтному заводі”, – сказав Воронченко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16