Новини

Балістична експертиза підтвердила, що росіяни обстріляли катер “Бердянськ”

0
Балістична експертиза підтвердила, що український катер “Бердянськ” у листопаді 2018 року обстріляли росіяни

Про це заявив командувач Військово-морських сил України Ігор Воронченко, повідомляє “Радіо Свобода”.

За його словами, балістична експертиза одного із повернутих Росією в листопаді 2019 року українських військових кораблів – малого броньованого артилерійського катеру “Бердянськ” – завершена.

Воронченко уточнив, що це той катер, який зазнав обстрілу російськими військовими під час захоплення українських кораблів у Керченській протоці у 2018 році.

За його словами, із “Бердянська” зняли фрагменти броні, залишки осколків від снарядів, є доказами агресивних і протиправних дій Росії.

“Інший катер “Нікополь” та буксир “Яни Капу” зможемо відремонтувати власними силами. Незабаром кораблі будуть на судноремонтному заводі”, – сказав Воронченко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist