Новини

Банкір: президент перейшов червону лінію, дуже жирну червону лінію, яку назвуть капітуляцією

0

Десятки українських, так і світових рейтингових ЗМІ опублікували новини з яскравими заголовками про те, що Україна погоджується на спільний контроль кордону з бойовиками ОРДЛО і ОБСЄ. Насправді це не зовсім вірна трактування. Україна навряд чи на це погодитися, а от президент, який може мислити тільки тактично і у нього немає часу на стратегію, може таке сказати, і перейти червону лінію, дуже жирну червону лінію, яку всі назвуть капітуляцією. Про це у своєму блозі пише банкір і блогер Сергій Фурса, коментуючи заяву президента Зеленського в Мюнхені.

Сергій Фурса відзначає, якщо розвивати ідею президента, то тоді можна відразу спільні патрулі злодіїв і поліцейських зробити, і квоту для злочинців в судах, і місце для росіян в Кабміні, і Офісі президента. Ну в рамках компромісу пам’ятник Моторолі в центрі Києва.

Банкір відзначає, спільний контроль – це відсутність контролю. Це імітація результату. Це приниження держави, який спочатку заявляє позицію, а потім погоджується «посередині». «Цікаво, коли президент України прийшов до такої блискавичної думки. Чи не в Омані чи проводячи свій час? », – задається питанням Сергій Фурса.