Політика

«Банкова почала вимагати гроші в українського бізнесу», – Омелян

0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян пише на своїй сторінці в Facebook, коли у «слуг народу» питаєш: так які результати роботи «турбо-режиму» в парламенті, то фактично кожен з них по методичці першим називає прийняття закону про «скасування депутатської недоторканності».

«Тільки, як ми і говорили, цей закон працює дуже вибірково: якщо депутат «Слуги народу» потенційний злодій і корупціонер – Зеленський і Венедиктова не дають згоду на притягнення до відповідальності, а, коли депутат Гео Лерос, який говорить правду про корупцію, яка пронизала всю владу Зеленського – тоді відразу відкриваються справи і йдеш на допити», – написав Омелян.

Він додає, тобто, як і всі інші «Великі перемоги Зеленського», скасування депутатської недоторканності – фейк, неправда.

До речі, великий і середній бізнес дуже сильно здивувався, коли останні тижні до них активно приходять ходоки з Банкової і починають вимагати хабарі за неперешкоджання у веденні їх бізнес-діяльності. Як вони визнаються поки неофіційно, таких масових «заходів» навіть при Януковичі не було. Або, можливо, забули про це з 2014-го, а тепер їм нагадали.

Джерело: Replyua.net