Новини

Банкова потрапила в халепу: озвучено прогноз щодо наслідків провалу справи Шеремета

0

Нова влада президента України Володимира Зеленського хотіла показати ефективність з розслідуванням вбивства журналіста Павла Шеремета, однак нічого не вийшло.

Банкова потрапила в халепу, повідомляє “Апостроф”.

Слоган передвиборної кампанії Зеленського “Весна прийде – садити будемо” поки не дійсний. Гучні арешти топ-чиновників виявилися вельми нечисленними (можна згадати хіба що екс-нардепів Сергія Пашинського і Юрія Гримчака), а кримінальні виробництва, відкриті проти них, не дали ніякого результату.

В сумі зі зниженням економічної ситуації, скандалами з зарплатами міністрів і платіжками за комунальні послуги, нездатність “навести порядок” вже потроху починає позначатися на рейтингу Зеленського. В кінці січня 2020 року рівень довіри українців до глави держави вперше знизився нижче 50%. Такі цифри були озвучені Центром соціального моніторингу та Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременко. З огляду на те, що рейтинг пропрезидентської партії “Слуга народу” тримається на персональному рейтингу президента, втрачати позиції перед всеукраїнськими місцевими виборами, і можливими позачерговими до Верховної Ради, Зеленський навряд чи планує.

Тому, за прогнозами експертів, у владі очікуються кадрові рішення, звільнення. Зеленський, щоб підняти свій рейтинг, зможе пожертвувати заради результату людьми. Також очевидно, що відбудуться нові “посадки”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16