Суспільство

“#бати! Чорти!” – “Слуга” Семінський у супроводі охорони пробиває колеса автомобілів у Чернігові

0

Нардеп “Слуги народу” Олег Семінський у супроводі охорони пробив колеса припаркованих автомобілів у Чернігові. Увага! Ненормативна лексика!

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив колишній однопартієць Семінського нардеп Антон Поляков, який і публікує відеозапис “депутатської роботи”.

На записі видно, що чоловік у супроводі ще кількох людей, підходь по черзі до двох автомобілів і щось робить біля коліс. Далі на записі видно спущені шини щонайменше на одній з них. Після цього чоловік під охороною йде, побіжно вступивши в невелику словесну перепалку зі ще однією групою чоловіків.

“Депутат- “слуга” народу Олег Семінський сьогодні представив жителям Чернігова передвиборчу програму технічного кандидата в мери від “слуг” Юрія Тарасовця. Представив особисто, вміло пробиваючи шини. Очевидно, взагалі не боячись будь-якої відповідальності”, – пише Поляков у коментарі до запису.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16