Політика

“Батьківщина” і ОПЗЖ об’єдналися заради Коломойського, — ЦПК

0

Центр протидії корупції почав кампанію збору коштів для покарання тих депутатів, які в другому читанні не голосуватимуть за «антиКоломойський закон» про банки.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у Фейсбуці ЦПК.

У повідомленні зазначається: «Давайте складемо список, який об’єднує «Батьківщину» Тимошенко і проросійську ОПЗЖ Медведчука? Почнемо з того, що вчора вони злилися в єдиному пориві на користь Коломойського — обидві фракції не голосували за «банківський закон» №2571-д, який унеможливлює повернення Привату олігархові — банку, для порятунку якого ми, платники податків, віддали 155 млрд грн.

«5-10 років, і кров буде забута. Ми візьмемо у росіян 100 мільярдів доларів. Який найшвидший спосіб вирішити проблеми і відновити стосунки? Тільки гроші». Це недавня цитата Ігоря Коломойського. Не дивно, що вона співзвучна намірам ексрегіоналів. Але, схоже, і у фракції Тимошенко не проти такого сценарію.

За посиланням ви можете покарати всіх, хто не проголосує за цей законопроєкт у другому читанні

На зібрані гроші ми розповімо виборцям у Facebook, чиї інтереси насправді обслуговують їхні обранці. І це точно не сподобається ні прихильникам Тимошенко, ні ОПЗЖ.

Поки це покарання авансом — без прізвищ. Прізвищами воно поповниться вже після остаточного голосування в залі. Тому у депутатів до нього насправді є ще шанс не допустити помилки.