Війна

Батько загиблого бійця ВСУ Журавля під ОП прокляв Зеленського: Де ти був, коли моєму синові ламали пальці?

0

Батько сержанта Ярослава Журавля, якого поранили в районі Зайцевого 13 липня, звернувся до президента Володимира Зеленського на мітингу під будівлею Офісу президента. Відповідне відео опублікував блогер Роман Шрайк.

“Шість років я з армією, Збройними Силами. Шість років у мого сина були мрії. Я приїхав, щоб поклонитися – від себе, від своєї сім’ї – всім патріотам України, які в ці хвилини, години, дні підтримали мою сім’ю”, – сказав він.

Після цього чоловік звернувся до президента.

“А зараз я хочу запитати Володю. Вова, де ти був, коли бабуся розв’язувала з хусточки останні 100 гривень і віддавала волонтерам, щоб ми везли в армію. Де ти, гнида, був, коли моєму синові ламали пальці, вириваючи автомат? Чому ти не був біля народу України? Кого ти слухаєш? Ви тіло України обмазали гнидотою різною. Вовочка, прокинься! Народ вас зітре з лиця цієї оплаканої землі. Я проклинаю тебе і все кодло, яке навколо тебе”, – заявив батько загиблого воїна.

  • 13 липня в районі Зайцевого, незважаючи на домовленість про «режимі тиші», бойовики обстріляли групу військових, яка намагалася евакуювати тіло загиблого військовослужбовця ЗСУ Дмитра Красногрудя. В результаті обстрілу загинув військовий медик Микола Ільїн. Також на полі бою залишився поранений сержант Ярослав Журавель.
  • 21 липня бойовики передали Україні тіло військового Журавля, який помер, як з’ясувалося пізніше, через критичну втрату крові.