Різне

“Батут працює”: Маск після успіху Crew Dragon потролив Роскосмос і Рогозіна за жарт 2014 року

0

У 2014 році Рогозін пропонував американцям доставляти астронавтів на МКС за допомогою батуту, пише УНІАН.

Засновник компанії SpaceX Ілон Маск після успішного пілотованого пуску корабля Crew Dragon пригадав, як глава «Роскосмосу» Дмитро Рогозін в 2014 році пропонував американцям стрибати в космос на батутах.

Відповідну ремарку Маск зробив на прес-конференції після запуску. Так, керівництво NASA і Маск коментували питання щодо реакції Росії на запуск. Маск заявив, що «Батут працює» і засміявся. Але тут же вибачився і додав, що це «внутрішній жарт».

Нагадаємо, в США з другої спроби відбувся запуск на орбіту ракети компанії SpaceX – Crew Dragon з двома астронавтами на борту. Корабель має зістикуватися з МКС.

З моменту закриття програми Space Shuttle у 2011 році США були змушені користуватися стронніми послугами для своїх космічних місій. NASA купувало місця на російських кораблях «Союз», щоб доставляти своїх астронавтів на МКС.

У 2014 році, коли Вашингтон почав вводити санкції проти Москви за агресію в Україні, нинішній глава «Роскосмосу» Дмитро Рогозін написав у Twitter знущальний пост щодо американської астронавтики. На той момент він займав в уряді РФ посаду-віце-прем’єра і вів питання космосу.

«Проаналізувавши санкції проти нашого космопрому, пропоную США доставляти своїх астронавтів на МКС за допомогою батуту», — написав він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist