Політика

Береза ​​про важливий нюанс гастролей дружини Лещенко в Москву: “СБУ, це вже питання до вас”

0

Навколо колишнього депутата і член Наглядової ради “Укрзалізниці” Сергія Лещенко продовжує набирати обертів скандал, який пов’язаний з гастролями його дружини Анастасії Топольського в Москві. Лещенко, перебуваючи в статусі офіційної особи, отримує зарплату з державного бюджету і після пред’явлення претензій продовжує відмовлятися давати будь-які коментарі з приводу події.

У соціальних мережах користувачі заявляють, що гастролі в Росію на тлі окупації Криму і частини Донбасу є неприйнятними, вимагаючи від Лещенко пояснень.

При цьому політичний оглядач Борислав Береза ​​на своїй сторінці в соціальній мережі facebook.заявляє, що Лещенко протягом 2 діб продовжує зберігати повне мовчання з приводу скандалу.

“Уже дві доби мовчить, як риба, член Наглядової ради” Укрзалізниці “Сергій Лещенко про те, як він ставиться до поїздки своєї дружини Анастасії Топольського на заробіток в Москву, де вона грала свої сети в одному з клубів. Якби поїхала дружина просто якогось -то Сергуня, то всім було б начхати, адже це особисте питання моралі для кожного. Але тут інша історія. Сережа – особа офіційна і отримує свою немаленьку зарплату за рахунок платників податків України, тому йому треба порозумітися і відповісти суспільству, яке платить йому зарплату, як він ставиться до того, що його дружина їздить до Росії в той час, як російським зброєю вбивають українських військових. Якщо він повністю підтримує свою дружину і в ім’я кількох тисяч доларів готовий закривати очі на подібне, то тоді виникає питання: а на що ж він ще закриває очі в “Укрзалізниці”? і якщо закриває, то хто і скільки йому платить за це? Адже якщо він готовий виправдовувати одну аморальність, то виправдає для себе і іншу. Свою. А може, т аким чином хтось легалізує для Сергія надходження грошей з РФ? Не знаю, але з огляду на його роботу в Наглядовій раді стратегічного підприємства і його репутацію, то я б задумався про можливість подібного “, – зазначив він.

Береза ​​зазначає, що податки в зв’язку з виступом Топольського підуть в російський бюджет і будуть спонсорувати війну проти України.

“І ще одне питання. А як вона отримала оплату за свою роботу? Якщо з нею офіційно розрахувалися, то вона і податки заплатила? Але тоді ж з її податків, які надійдуть в російський бюджет, можуть бути куплені зброю і кулі, якими будуть вбивати наших воїнів. Так це що виходить, що дружина Лещенко фінансує терористів на Донбасі, а Сережа це покриває? СБУ, це вже до вас питання. Якщо ж вона отримала налом, то це вже проблеми Росії. У будь-якому випадку питання є, а відповідей немає , і всіх, хто задає ці питання, наш аморальний авторитет Лещенко називає найманцями Ахметова і банить. і, мабуть, думає, що він таким чином проблему вирішив. Ні, не вирішив. до речі, а в Москву дружину Лещенко послав Ахметов, або все ж Сергій її сам благословив? І йому не вийде сказати, що не знав, адже Сергій сам отлайкал фоточки дружини в ИНСТА “, – зазначив екс-нардеп.

При цьому Береза ​​наголосив, що Лещенко доведеться зробити офіційний коментар, оскільки він є членом стратегічного державного підприємства і зобов’язаний дати пояснення.

“Лещенко доведеться озвучити свою позицію. Так, на свою репутацію йому плювати. Він давно вже репутаційний банкрут, але він працює на державу. І нам не плювати, що дружина члена стратегічного державного підприємства їздить на заробітки в країну-агресора, тому або нехай озвучує , або провалює на вільні хліби. буде безкоштовно і на громадських засадах виправдовувати владу, а не сидячи в Наглядовій раді, хоча без грошей він навряд-чи це буде робити. Як йдеться в старому анекдоті, Сережа, або хрестик зніми, або трусики одягни. Але в його випадку і так все зрозуміло. Саме про нього і йому подібних писав Кобзар: “За шмат гнілої ковбаси у вас хоч матір попроси, то оддасте “. І це той самий випадок”, – заявив він.

За матеріалами .dialog.ua