Політика

Береза: цю ганьбу на весь світ і дискомфорт для своїх громадян організував саме президент Володимир Зеленський

0

Популярний український блогер, нардеп 8-го скликання ВР Борислав Береза ​​в своєму блозі пише про те, що вчора мережу облетіли жахливі фото з польсько-українського кордону, де фактично утворилося стовпотворіння, Українські заробітчани фактично рвонули з Польщі після закликала президента Зеленського негайно всім повертатися, адже він закриває кордон.

За словами нардепа, в тому, що творилося на кордоні винен особисто Зеленський і його уряд. Вже всім зрозуміло, що закриття кордонів було помилкою. Показуха в Нових Санжарах була помилкою. Карантин – це не помилка, а ось піар на ньому цьому – помилка.

І подальша відмова від приміщення на карантин або самоізоляцію всіх повертаються з-за кордону було ще більшою помилкою. Але закриття кордону – це ще і злочин. Це порушення статті 33 Конституції України. І за це доведеться комусь відповідати. А перезняти дубль, як в серіалі, і виправити помилки не вийде.

Борислав Береза ​​зазначає, дійсно, зараз влада тимчасово вдасться уникнути відповідальності, але так буде не завжди. Важливо розуміти, що цю помилку можна було не робити, якби серед оточення президента були сценаристи «95-го кварталу», олігархи, актори «Ліги сміху», а експерти, але не склалося. А відповідати доведеться, хай не зараз, але доведеться.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16