Суспільство

Береза: Коли Зеленському будуть згадувати все, що він накоїв, то одними лише прокльонами і плювками в спину тут може і не обійтися

0

Борислав Береза ​​зазначив в своєму телеграм-каналі, що Володимир Зеленський, так само як і його оточення, чудять, як то кажуть, не по-дитячому. При цьому політик додав, що ці дивацтва явно не приносять нічого доброго країні, і явно не радують простих громадян, повідомляє Replyua.net.

Коли Зеленському почнуть згадувати все, що він накоїв, то одними прокльонами і плювками в спину тут може і не обійтися. Тим часом згадувати насправді є що – це і поїздка в Оман, і судилища, що влаштовуються в період його президентства в Україні, і Єрмак. Згадають люди шостому президенту і «кінець епохи бідності», і «просто перестати стріляти».

При цьому сам гарант повинен усвідомити – він уже не зможе закрити відкритий власними руками ящик Пандори. Зеленському вже зараз потрібно шукати людей, здатних дати реальні гарантії того, що після завершення каденції його ніхто не чіпатиме. Втім, далеко не факт, що президент отримає такі гарантії. Втім, навіть якщо і отримає, ще не відомо, чи будуть вони виконані. Адже «гаранти безпеки» теж можуть начудити.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist