Суспільство

Береза: “Проскочити не вдасться… Зеленському доведеться відреагувати на санкції проти Дубінського”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Це дуже смішно, як Офіс президента намагається відсторонити себе від голосу і прийняття рішень про ситуацію з санкціями Дубінського.

Проте Зеленський не зможе проскочити між краплинами. США дуже тісно слідкують за цією ситуацією. Пропетляти тут Володимиру Олександровичу не вдасться. Навіть якщо його у цьому переконують весь офіс і Квартал. Це не серіал, це життя.

Зеленський не відреагує і це буде конфлікт з новим президентом США з самого початку, відреагує – це жорсткий конфлікт Коломойського, з можливим виходом натовпу мажоритарників зі “слуг”. Зрештою, Дубінський – публічний представник Коломойського у Верховній Раді. А напад на Дубінського розглядатиме Коломойський як напад і на нього. Як би Зеленський не потрапив у депресію на тлі всього цього. Довгий час. Ось чому наступна заява ОП змушує мене сміятися. Це реальна ситуація – ” між молотком і ковадлом”.

Президент України Володимир Зеленський та Офіс президента не реагуватимуть на санкції США проти нардепа від Олександра Дубінського. Народного депутата пов’язаного з народним депутатом Андрієм Деркачем.Про це повідомив антикризовий радник ОП Михайло Подоляк у коментарі Радіо Свобода. За його словами на санкцій проти нардепа Дубінського повинно реагувати керівництво партії “Слуга народу”.

” Чому на це повинен реагувати саме президент, а не на керівництво фракції, наприклад? Дубінський – депутат. А основна реакція – прерогатива депутатського корпусу і понад усе фракції Слуги народу. Точно, так правильно”, – сказав він.”

Вам доведеться відреагувати. Або на Зеленського відреагує адміністрація США. А це буде боляче. Дуже боляче. І не тільки Зеленський.
Я пішов за попкорном. Без нього не буде так цікаво.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16