Суспільство

Береза розносить Гордона: Береза: інтерв’ю Гордона з Гіркіним не представляє цінності для Гааги

0

Ініціатором інтерв’ю Дмитра Гордона з Наталією Поклонської та Ігорем Гіркіним “Стрєлковим” був Офіс генерального прокурора. Про це з посиланням на власні джерела в силових відомствах повідомив колишній народний депутат Борислав Береза, інформує Інфорезист.

За інформацією Берези, всі питання, які Гордон озвучував у вищевказаних інтерв’ю, складалися в ОГП, ДБР та СБУ.

“Ніяких флешок в Гаазі немає. І ті, хто цю нісенітницю сказав Гордону, просто йому збрехали. Далі. Ці інтерв’ю неможливо буде використовувати, як прийнятні докази в рамках потенційного процесу України проти Росії. Це мені підтвердили вже європейські юристи”, – додав він.

Серед іншого екс-нардеп підкреслив, що комунікації між державними органами та громадянським суспільством ведуться абсолютно не компетентно, так як в силових відомствах ніхто не задався питанням, яку реакцію в суспільстві викличуть ці інтерв’ю.

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон після гучного інтерв’ю з Поклонською поговорив з російським терористом Ігорем Гіркіним (Стрєлковим).

У соцмережах закликали скаржитися на YouTube інтерв’ю Гордона з Гіркіним . Пізніше активісти провели акцію протесту у редакції видання «ГОРДОН». Вони закидали будівлю яйцями.

Сам Гордон заявив, що інтерв’ю з Поклонською і Гіркіним були випущені за сприяння спецслужб, при цьому нібито флешки з матеріалами даних інтерв’ю знаходяться в Гаазі. Між тим в СБУ зазначили, що проведення зазначених інтерв’ю є виключно ініціативою Гордона.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist